Během posledního měsíce jsme zveřejnili další dvě jména vystupujících. Po delším rozmýšlení jsme se rozhodli zachovat i pondělní program, který proběhne 4. září. Kdo někdy na pondělním programu byl, ví, že se o zábavu stará bavič se svou show, v předchozím roce to byl Josef Náhlovský. Letos jsme se opět rozhodli pro Zdeňka Izera, který už u nás v minulých letech vystupoval. Stejně jako v předešlých vystoupeních na Plaňanském Posvícení, tak i letos přijede s novou show.

Dále během pondělního večera vystoupí skupina Moravanka. Tato originální moravská dechová kapela byla založena již roku 1971, ale v Plaňanech vystoupí poprvé.

Doufáme, že se vám oznámené novinky líbí. V příštím článku zveřejníme další kapelu, která vystoupí během pátečního programu.

Těšíme se na vás!

V Plaňanech, nedaleko od Kolína 🙂

Categories: Články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts

Články

Permanentky v předprodeji do 31.8 + další info o vstupenkách

Permanentky v předprodeji do 31.8. za cenu 400,- ( vstup na všechny 3 dny). Denní vstupenky na 1. a 2.9. za 240,- budou k dispozici na pokladně u vstupu na festival. Pondělní vstupenky za 100,- Read more…

Články

Předprodej zvýhodněných permanentek pouze do 30.6.

Chtěli bychom připomenout, že permanentky na celý festival za 350 Kč lze koupit pouze do 30.6., poté se jejich cena zvýší na 400 Kč. Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketstream a nebo v trafice v Read more…

Články

Další vystupující: Yvetta Blanarovičová a Josef Vojtek

S radostí vám oznamujeme další vystupující, jsou jimi Yvetta Blanarovičová a Josef Vojtek, kteří spolu vystoupí v rámci jejich společné show, která nese název „The best of musicals“. Jejich koncert proběhne 2.9, čas bude upřesněn.